Зареждам...
Пети турнир от Ранглиста на зала Европа 26 - 27.11.2016 г.

 

 

П Е Т И   Т У Р Н И Р

 

                       

26-27.11.2016г.

КЛАСИРАНЕ

 

 

ПЪРВО НИВО - МЪЖЕ ЕДИНИЧНО

 

1. Здравко Тянков               

2. Христо Чапаров              

3. Марио Кръстев

            

ПЪРВО НИВО – ЖЕНИ ЕДИНИЧНО

 

1. Косара Андреева                                                                                                          

2. Ирена Тодева                                                                                                                

            

ПЪРВО НИВО –  МЪЖЕ ДВОЙКИ

 

1. Андрей Дяков+Здравко Тянков            

2. Кирил Анчев+Огнян Георгиев            

3. Александър Малинов+Живко Димитров                   

4. Ивайло Режев+Станислав Енев           

5. Велислав Щерев+Тодор Тодоров

 

ПЪРВО НИВО –  ЖЕНИ ДВОЙКИ

 

1. Жана Баташка+Надя Балджиева                       

2. Ирена Тодева+Косара Андреева                      

3. Айа Георгиева+Надежда Кирова                     

4. Ива Арапкюлиева+Маринела Златанова                    

5. Калина Илиева+Мария Димова           

 

 

 

 

            

 

 

ВТОРО НИВО – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО

 

1. Ивайло Режев                  

2. Александър Малинов                 

3. Христо Цолев                  

            

ВТОРО НИВО – СМЕСЕНИ ДВОЙКИ     

 

1. Велислав Щерев+Жана Баташка                                                                                

2. Здравко Тянков+Ирена Тодева                                                                                   

3. Александър Малинов+Ива Арапкюлиева                                                                 

4. Митко Чавдаров+Надя Балджиева                                                                             

5. Марио Кръстев+Косара Андреева                                                                             

 

ТРЕТО НИВО – МЪЖЕ ЕДИНИЧНО

 

1. Валентин Иванчев                     

2. Борислав Младенов                    

3. Веселин Митрушев                    

4. Росен Бориславов           

5/8. Божидар Стоянов                    

5/8. Николай Марков                     

5/8. Росен Петров                

5/8. Михаил Владов            

9/12. Светослав Павлов                 

9/12. Христо Христов                    

9/12. Диман Карагьозов                 

9/12. Александър Бояджиев                      

13/16. Валери Фрунзе                     

13/16. Стоян Димитров                  

13/16. Евгени Узунов                     

 

ТРЕТО НИВО – МЪЖЕ ДВОЙКИ    

 

1. Акаш Каул+Слав Пеев                                                                                                

2. Божидар Стоянов+Валентин Иванчев                                                                      

3. Димитър Димитров+Михаил Владов                                                                        

4. Димитър Янков+Петър Димитров                                                                             

5/6. Марио Кръстев+Христо Цолев                                                                               

5/6. Атанас Смилянов+Светослав Павлов                                                                    

7/8. Веселин Митрушев+Стоян Димитров                                                                    

7/8. Росен Бориславов+Христо Христов                                                                       

9/10. Валери Фрунзе+Свилен Стефанов                                                                       

9/10. Борислав Младенов+Димитър Данаилов                                                             

 

 

 

Новини / виж всички
31.05.2018
The project is implemented with the support of the Erasmus + Programme of the European union between January - December, 2018. Overview The aim of this project is to gather together the experience of three badminton clubs in neighboring countries (Bulgaria, Greece, Romania) in the fields...
16.11.2017
На 18.11.2017г. В бадминтон зала Европа ще се проведе Открит ученически, столичен турнир по бадминтон. Състезанието започва в 9:30ч. Входът е свободен, всички желаещи...
03.11.2017
Всички турнири за ранглиста по бадминтон на зала „Европа“ се провеждат в бадминтон зала „Европа“ Ранглистата се води за период от една календарна...
03.11.2017
Бадминтон зала Европа обявява открити тренировки по бадминтон за своите посетители за периода октомври – декември 2017 година, както следва при следната...
    РАНГЛИСТА
МЪЖЕ ЕДИНИЧНО              
позиция Име, фамилия Първи Втори Трети Четвърти турнир Пети Шести общо
турнир турнир турнир турнир турнир
1 Гергин Ангелов 4000 4000 4000 4000     16000
2 Здравко Тянков     2500 2800 4000   9300
3 Васил Василев 2500 2500 1750 2130     8880
4 Александър Малинов 1750 1370 1257 1370 2130   7877
5 Ивайло Режев 2130 1750 1257   2500   7637
6 Димитър Иванов 2500 2200 2800       7500
7 Марио Кръстев 1170 1700 1420   2800   7090
8 Христо Цолев 1420 1420 1045 1045 1750   6680
9 Александър Пешев   2800 3400       6200
  Марин Маринов 2800 3400         6200
11 Христо Чапаров     2130   4000   6130
12 Минчо Станчев 1700 1032 913 1145     4790
13 Борислав Младенов 920 920 537 521 1420   4318
14 Ники Марков 1045 920 920   920   3805
15 Андрей Дяков   2130 1560       3690
16 Василис Велкос 3400           3400
  Илиян Кръстев       3400     3400
18 Анастас Хаджиангелов 1560     1750     3310
19 Валентин Иванчев       1420 1700   3120
20 Михаил Владов 920 920   351 920   3111
21 Йордан Трифонов     1257 1700     2957
22 Пенчо Иванов 920 1045   920     2885
23 Веселин Митрушев     537 1170 1170   2877
24 Димитър Димитров 920 506 920 351     2697
25 Неделин Маринов       2500     2500
  Николай Сотиров   2500         2500
  Ясен Радев       2500     2500
28 Кирил Анчев     913 1560     2473
29 Джерардо Бофи   1560 735       2295
30 Росен Петров 600 443   274 920   2237
31 Илко Чуков     913 920     1833
32 Светослав Павлов     920 351 552   1823
33 Светлин Стоев 475 506 537 274     1792
34 Евгени Илиев   1032 735       1767
35 Крум Кръстев     1700       1700
36 Росен Бориславов       521 1045   1566
37 Милен Димитров   600 397 521     1518
38 Андрей Александров     537 920     1457
39 Божидар Стоянов       521 920   1441
40 Христо Христов     330 521 552   1403
41 Вакар Юсуф       1370     1370
42 Валентин Маринов   1370         1370
43 Акаш Каул     1170       1170
44 Слав Пеев       920     920
45 Станислав Вуков     920       920
  Христо Чапаров мл.     913       913
47 Костадин Йорданов     537 351     888
48 Петър Младенов   873         873
49 Цветелин Цветанов     735       735
50 Стоян Димитров       274 443   717
51 Георги Сремкин 600           600
  Йонко Лазаров   600         600
  Михаил Ников 600           600
  Петър Ненов 600           600
55 Александър Бояджиев         552   552
  Диман Карагьозов         552   552
57 Владислав Георгиев       521     521
58 Николай Господинов   506         506
59 Антонио Сотиров 475           475
60 Валери Фрунзе         443   443
  Евгени  Узунов         443   443
62 Владимир Кузмов     397       397
  Димитър Атанасов     397       397
  Диян Йосифов     397       397
65 Любен Илиев       351     351
  Най Бой       351     351
67 Пламен Шопов     330       330
68 Любослав Кънев       274     274
                 
                 
ЖЕНИ ЕДИНИЧНО              
позиция Име, фамилия Първи Втори Трети Четвърти турнир Пети Шести общо
турнир турнир турнир турнир турнир
1 Ива Йовкова 2500 4000 3400       9900
2 Косара Андреева     2500 2800 4000   9300
3 Ирена Тодева     2130 2200 3400   7730
4 Христина Борисова   2800   2200     5000
5 Михаела Чепишева       4000     4000
  Мария Делчева     4000       4000
7 Катерина Витанова       3400     3400
  Кристина Попова   3400         3400
9 Ралица Винева     1700 1420     3120
10 Сибел Таракчиева       2500     2500
11 Ева Димитрова   840   1170     2010
12 Ина Атанасова   1700         1700
  Надежда Бонева       1700     1700
14 Адриана Дачева   1420         1420
  Светла Младенова     1420       1420
16 Теодора Данева   1170         1170
17 Гергана Тонева       1045     1045
  Надежда Кирова   1045         1045
19 Калинка Михайлова   1032         1032
20 Таня Кирова   920         920
  Елена Тодорова       920     920
                 
                 
МЪЖЕ ДВОЙКИ              
позиция Име, фамилия Първи Втори Трети Четвърти турнир Пети Шести общо
турнир турнир турнир турнир турнир
1 Александър Малинов 3400 2500 2500 4000 2800   15200
  Живко Димитров 3400 2500 2500 4000 2800   15200
3 Гергин Ангелов 2800 2800 4000 2800     12400
4 Кирил Анчев 2500   2800 3400 3400   12100
5 Димитър Иванов 4000 4000 3400       11400
6 Марио Кръстев 2800 2800 4000   920   10520
7 Андрей Дяков   2500 2200   4000   8700
8 Здравко Тянков     2200 2200 4000   8400
9 Огнян Георгиев   2200   2500 3400   8100
10 Станислав Енев 2200 1445 1860   2500   8005
  Ивайло Режев 2200 1445 1860   2500   8005
12 Росен Петров 1860 2200 2130 1700     7890
13 Александър Пешев   4000 3400       7400
14 Борислав Младенов 1045 1045 1750 2800 600   7240
15 Василис Велкос 1860 2200 2130       6190
16 Димитър Димитров 1700 760 1700 680 1170   6010
17 Васил Василев 2500     3400     5900
18 Марин Маринов 4000 1690         5690
19 Ясен Радев   3400   1445     4845
20 Велислав Щерев     873 1690 2200   4763
  Тодор Тодоров     873 1690 2200   4763
22 Борис Калайджиев   2200   2500     4700
23 Минчо Станчев   1560 1370 1690     4620
24 Анастас Хаджиангелов 2200     2200     4400
25 Михаил Владов 1700 760   680 1170   4310
26 Акаш Каул     781 1690 1700   4171
27 Евгени Илиев   2500 1370       3870
28 Христо Цолев 1420 1045