Зареждам...
Първи турнир за Ранглиста зала Европа 14 - 15.01.2017 г.
МЪЖЕ ЕДИНИЧНО              
позиция Име, фамилия Първи турнир Втори турнир Трети турнир Четвърти турнир Пети турнир Шести турнир общо
1 Димитър Делчев 5500           5500
2 Атанас Тодоров 4680           4680
3 Николай Янкулов 4000           4000
4 Александър Пешев 3850           3850
5 Ясен Радев 3440           3440
6 Кирил Анчев 3400           3400
7 Живко Димитров 3030           3030
  Мартин Глухчев 3030           3030
9 Крум Кръстев 2800           2800
10 Васил Василев 2570           2570
  Здравко Тянков 2570           2570
12 Станимир Попов 2500           2500
  Минчо Станчев 2500           2500
14 Александър Малинов 2200           2200
15 Валентин Иванчев 2130           2130
16 Марио Кръстев 2030           2030
17 Андрей Александров 1750           1750
18 Христо Цолев 1560           1560
19 Борислав Младенов 1370           1370
  Цветелин Петков 1370           1370
  Росен Бориславов 1370           1370
  Костадин Йорданов 1370           1370
23 Росен Петров 850           850
  Георги Недев 850           850
  Стоян Тодоров 850           850
  Христо Христов 850           850
27 Пенчо Иванов 735           735
  Милен Димитров 735           735
                 
ЖЕНИ ЕДИНИЧНО              
позиция Име, фамилия Първи турнир Втори турнир Трети турнир Четвърти турнир Пети турнир Шести турнир общо
1 Ралица Винева 2500           2500
2 Ева Димитрова 2130           2130
3 Адриана Дачева 1750           1750
4 Теодора Данева 1560           1560
                 
                 
                 
МЪЖЕ ДВОЙКИ              
позиция Име, фамилия Първи турнир Втори турнир Трети турнир Четвърти турнир Пети турнир Шести турнир общо
1 Атанас Тодоров 5500           5500
  Лилиян Михайлов 5500           5500
3 Мартин Глухчев 4680           4680
  Александър Пешев 4680           4680
5 Людмил Гетов 4000           4000
  Никола Тянков 4000           4000
7 Ясен Радев 3850           3850
  Димитър Делчев 3850           3850
9 Александър Малинов 3400           3400
  Живко Димитров 3400           3400
11 Васил Василев 2800           2800
  Кирил Анчев 2800           2800
13 Росен Петров 2500           2500
  Василис Велкос 2500           2500
  Велислав Щерев 2500           2500
  Тодор Тодоров 2500           2500
17 Андрей Дяков 2200           2200
  Здравко Тянков 2200           2200
19 Александър Петков 2130           2130
  Христо Георгиев 2130           2130
21 Станислав Енев 2030           2030
  Ивайло Режев 2030           2030
23 Крум Кръстев 1750           1750
  Станимир Попов 1750           1750
25 Акаш Каул 1560           1560
  Слав Пеев 1560           1560
27 Марио Кръстев 1370           1370
  Венелин Пиперов 1370           1370
  Цецко Николов 1370           1370
  Минчо Станчев 1370           1370
31 Димитър Янков 1032           1032
  Цветелин Петков 1032           1032
  Валентин Иванчев 1032           1032
  Георги Недев 1032           1032
  Росен Бориславов 1032           1032
  Христо Христов 1032           1032
37 Евгени Илиев 850           850
  Кирил Йордакиев 850           850
  Борислав Младенов 850           850
  Стоян Тодоров 850           850
                 
                 
                 
ЖЕНИ ДВОЙКИ              
позиция Име, фамилия Първи турнир Втори турнир Трети турнир Четвърти турнир Пети турнир Шести турнир общо
1 Анета Янева 5500           5500
  Румяна Иванова 5500           5500
3 Сибел Таракчиева 4680           4680
  Ива Арапкюлиева 4680           4680
5 Габриела Колицова 3850           3850
  Силвия Бозева 3850           3850
7 Жана Баташка 3440           3440
  Стела Димитрова 3440           3440
9 Маринела Златанова 2500           2500
  Ралица Винева 2500           2500
11 Адриана Дачева 2130           2130
  Теодора Данева 2130           2130
13 Ева Димитрова 1750           1750
  Надежда Кирова 1750           1750
                 
СМЕСЕНИ ДВОЙКИ - МЪЖЕ              
позиция Име, фамилия Първи турнир Втори турнир Трети турнир Четвърти турнир Пети турнир Шести турнир общо
1 Лилиян Михайлов 5500           5500
2 Атанас Тодоров 4680           4680
3 Никола Тянков 4000           4000
4 Ясен Радев 3850           3850
5 Велислав Щерев 3400           3400
6 Александър Малинов 2800           2800
7 Людмил Гетов 2500           2500
  Тодор Тодоров 2500           2500
9 Марио Кръстев 2130           2130
10 Росен Бориславов 1750           1750
11 Борислав Младенов 1560           1560
12 Стоян Тодоров 1370           1370
                 
СМЕСЕНИ ДВОЙКИ - ЖЕНИ              
позиция Име, фамилия Първи турнир Втори турнир Трети турнир Четвърти турнир Пети турнир Шести турнир общо
1 Анета Янева 5500           5500
2 Румяна Иванова 4680           4680
3 Габриела Колицова 4000           4000
4 Сибел Таракчиева 3850           3850
5 Жана Баташка 3400           3400
6 Ива Арапкюлиева 2800           2800
7 Силвия Бозева 2500           2500
  Стела Димитрова 2500           2500
9 Айа Георгиева 2130           2130
10 Надежда Кирова 1750           1750
11 Ева Димитрова 1560           1560
12 Маринела Златанова 1370           1370
Новини / виж всички
31.05.2018
The project is implemented with the support of the Erasmus + Programme of the European union between January - December, 2018. Overview The aim of this project is to gather together the experience of three badminton clubs in neighboring countries (Bulgaria, Greece, Romania) in the fields...
16.11.2017
На 18.11.2017г. В бадминтон зала Европа ще се проведе Открит ученически, столичен турнир по бадминтон. Състезанието започва в 9:30ч. Входът е свободен, всички желаещи...
03.11.2017
Всички турнири за ранглиста по бадминтон на зала „Европа“ се провеждат в бадминтон зала „Европа“ Ранглистата се води за период от една календарна...
03.11.2017
Бадминтон зала Европа обявява открити тренировки по бадминтон за своите посетители за периода октомври – декември 2017 година, както следва при следната...